Eğer Sitemize Üye İseniz Üyelikte Belirtiğiniz Mail Adresi ve Parolanız İle Giriş Yapabilirsiniz.Üyemiz Değil İseniz Üye Ola Tıklayınız.BİSTRO MASA KİRALAMA

BİSTRO MASA KİRALAMA

BİSTRO MASA KİRALAMA 

Bistro masa kiralama kare bistro masa yuvarlak  bistro masa örtülü ve örtüsüz renk ve desenlerle kokteyl masası organizasyonu fuar alanlarında açılışlarda konserlerde oldukça etkili olarak gece cluplerinde  kullanılmaktadır kokteyl masaların genişlikleri  70 cm den 90 cm kadar çıkmaktadır.

Cam kokteyl masası 

Cam kokteyl masası 70 cm den 100 cm arasında degişmektedir örtüsüz kullanılmaktadır genelde istenilirse örtülü olarak kuşaklı da kullanılmaktadır  ayakları metal olarak orta sehbasıda metaldir üst kısımın tamamı camdır.

Cam kokteyl masası 70 cm den 100 cm arasında degişmektedir örtüsüz kullanılmaktadır genelde istenilirse örtülü olarak kuşaklı da kullanılmaktadır  ayakları metal olarak orta sehbasıda metaldir üst kısımın tamamı camdır

BAR MASASI 

İsmi  bar taburesi ve  bar masası olarak geçmektedir  kokteyl masası  taburesidir. Ortalama boyları 1 mt ve 1.50 cm olarak degiştmektedir.

BİSTRO MASA KİRALAMA FİYATLARI

Örtülü  bistro masa kiralama fiyatları  25 tl dir 

Örtüsüz kokteyl masası kiralama fiyatları  20 tl dir 

Bar taburesi beyaz  tanesi 15 tl dir